Creentech

Creentech, farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, gelecekteki olası gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen, bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır. Üstün performanslı ürün ve servis güvencesi için, rakipler de dahil işbirliğine yönelmek, internet ve diğer teknolojik devrimlerle ivmelenen değişime uyum sağlayabilecek hız ve esneklikte olmak, rekabetin ve değer yaratmanın ön koşulu bilgiyi yönetebilmek, farklılaşma yaratabilmek, şirketin misyonunu belirleyen unsurlar içinde yer almaktadır. Creentech’in faaliyetlerine “Toplam Kalite” felsefesi yön verir. Creentech’in ilkesi; müşterilerinin, çalışanlarının, hizmet ve ürün sunulan kurumların ve diğer sosyal paydaşlarının beklentilerini aşmaktır. Şirket gücünü yetişmiş ve sürekli gelişen insan kaynağından almaktadır. Türkiye’ye geleceğin teknolojilerini taşımayı kendine vizyon olarak belirleyen Creentech birçok kuruma özel çözümler üretmektedir. Müşteri memnuniyet parametreleri dış ölçümler yanında iç ölçümlerle de izlenerek sürekli iyileştirilmektedir. Başarıyı ve gelişmeyi sürekli kılabilmeyi ve daha iyi hizmet vermeyi kendine ilke edinen Creentech, bunun nitelikli insan kaynağı ile sağlanacağının bilincindedir. İşte bu ilkeden yola çıkan ve yönetim kalitesinde çıtayı hep daha yükseğe çekmeyi hedefleyen Creentech, kurum içerisinde İnsan Kaynakları Yönetiminin önemine inanmakta ve İnsan Kaynakları yönetimi ile ilgili her türlü gelişmeye fırsat sağlamaktadır.

Şirket Politikası

Teknolojik altyapı temini, satışı, kurulumu ve destek hizmetleri, sistem odası projelendirme danışmanlık ve devreye alma hizmetleri, siber güvenlik çözümleri, konusunda faaliyetlerini yürüten Creentech’in ilkesi; müşterilerinin, çalışanlarının, hizmet ve ürün sunulan kurumların ve diğer sosyal paydaşlarının beklentilerini aşmaktır. Şirket gücünü yetişmiş ve sürekli gelişen insan kaynağından almaktadır. Türkiye’ye geleceğin teknolojilerini taşımayı kendine vizyon olarak belirlemiştir.


Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimize değer katan, rekabet güçlerini arttıran; yetkin ekibimiz eşliğinde kaliteli, esnek, yurt çapında yaygın, entegre çözümler sunmaktır.


Değerlerimiz:

 • Çalışanlarımız en önemli varlıklarımızdır, onların kişisel ve mesleki gelişimi şirketimiz için önem taşır.
 • Sürekli eğitim, gelişim, iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma ortamının hazırlanması sağlamaya çalışırız.
 • Öğrenme, iyileştirme ve değişimin sürekliliğine inanırız.
 • Faaliyetlerimizde; verilere dayalı, süreç odaklı yaklaşım ve insan kaynağının önemini benimseriz.
 • Yönetimde şeffaflık, tutarlı ve ulaşılabilir liderlik anlayışını benimser ve uygularız.
 • Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında yapmak hedefimizdir.
 • Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz.
 • Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte kaliteli hizmetler sunmak, satış öncesi ve sonrası destek sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürürüz.
 • Doğal kaynak tüketimini azaltan, atık miktarını azaltarak sürdürülebilir çevreye katkıda bulunuruz.
 • Hizmetlerimizin, müşteri taleplerine, ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak ve sürekliliğini temin etmek için çalışırız.
 • Müşteri ve personel bilgilerinin gizliliğinin tüm çalışanlara iletilmesi ve gizlilik ilkesinin korunması adına faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlarız.
 • Bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişimine ilişkin riskleri belirlemek, değerlendirmek ve kabul edilebilir seviyelere düşürmek hedefimizdir.
 • Zayıflıkları ve tehditleri alt yapı, çalışma ortamı, donanım, yazılım ve eğitim yatırımlarıyla en aza indirgemek için çalışırız.
 • Bilgi güvenliği süreçlerinin performansını ölçmek, bu verilerden hedefler üretmek
 • İşimizin, müşterilerinizin ve yasal şartların gerektirdiği bilgi güvenliği şartlarını karşılamak
 • Şirket politikamız çerçevesinde sağladığımız başarıların sürdürülebilir olmasını sağlamak, daha yüksek seviyelere taşınmasını hedeflemek ve marka bilincimizin geliştirilmesini çalışanlarımızın ortak ve asli hedefleri içinde görmesini sağlamak.

 


Vizyon ve Değerler

Vizyon & Misyon Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimize değer katan, rekabet güçlerini arttıran; yetkin ekibimiz eşliğinde kaliteli, esnek, yurt çapında yaygın, entegre çözümler sunmak.

Değerlerimiz

 • Çalışanlarımız en önemli varlıklarımızdır, onların kişisel ve mesleki gelişimi şirketimiz için önem taşır.
 • Öğrenme, iyileştirme ve değişimin sürekliliğine inanırız.
 • Faaliyetlerimizde; verilere dayalı, süreç odaklı yaklaşım ve insan kaynağının önemini benimseriz.
 • Yönetimde şeffaflık, tutarlı ve ulaşılabilir liderlik anlayışını benimser ve uygularız.
 • Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz.


İş Ortakları

Sürekli değişen bir sektörde güvenilir ve uzun süreli iş ortaklığı kurmanın sırrı, uçtan uca bütün süreçlerin içine bizzat dahil olmaktan geçiyor. İş ortaklıklarında bu temel prensibi baz alan Creentech için çözüm, hizmet üretmek ve sunmak, satış için gerekli araçları sağlamak, her türlü eğitim ve hizmeti verebilmek büyük önem taşıyor. Dolayısıyla iş ortaklarımız da bu esasları benimseyen, her biri sektörünün öncüleri arasında yer alan firmalardan oluşuyor.

Müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahip olduğumuz için, müşterilerimiz açısından verimli olacağına inanmadığımız çözümleri  sunmuyor, katma değer sağlayacağını düşünmediğimiz hizmetleri vermiyoruz. Bunun yerine, farklı markalardaki benzer teknolojileri kusursuz biçimde analiz edip, hangi çözüm ya da hizmetin nerede avantaj sağlayacağını ortaya çıkarıyor ve müşterilerimizin ihtiyacına en uygun seçenekleri sunuyoruz. Creentech olarak birinci önceliğimizi, müşterimizin ihtiyaçlarına en uygun çözüm ve hizmetler anlamında doğru tercihler yapmaya veriyoruz. Donanım alanında birçok üretici ile iş ortaklığı ve çözüm ortaklığımızla satış öncesi danışmanlık, sunucu-depolama ve kişisel sistem satışı, satış sonrası destek, ürünlerin kurulumu ve bakımı, garanti sonrası hizmet gibi konularda destek veriyoruz.

Yazılım ürünlerinde ise kendi alanlarında dünya liderleri olan markaların tedarikçiliğini üstleniyoruz. Bu markaların sundukları çözümleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre seçiyor, satış öncesi ve satış sonrası hizmetler sunuyoruz.

İletişim ağlarına yönelik çözümlerimiz için ise kendi alanlarında uzman dev şirketlerle işbirliği yapıyoruz. Bu süreçte de müşterilerimizin özel ve sektörel ihtiyaçlarını inceleyerek en uygun ve ölçeklendirilebilir seçimler yapmaya özen gösteriyoruz.

Belgeler

Kariyer

Crentech, gerçekleştirilen tüm faaliyetlerde kalite ve verimliliğin elde edilmesinde insan faktörünün en önemli kaynak olduğunun bilinciyle çalışanlarına yaklaşmakta ve çalışanları için uygun çalışma koşulları sağlamaktadır.

Creentech, çalışanlarının iş memnuniyetini ve yüksek motivasyonunu sağlamak, kariyerlerinde ilerlemelerini destekleyecek bilgi ve beceri kazandırmayı hedeflemiştir. Çalışanlar tecrübe ve yeteneklerine göre yönlendirilmektedir. Çalışanlara eşit olanaklar sağlanmakta, çalışanlar arasındaki farklı bilgi ve becerilere saygı duyulmakta ve bu farklılıklar eğitimlerle desteklenerek ortak hedeflerle birleştirilmektedir. Creentech, çalışanlarına karşı sorumluluklarını ve beklentilerini belirlemiştir.

Creentech bünyesinde faaliyet gören herhangi bir birimimizde görev almak istiyorsanız, başvurunuzu fotoğraflı özgeçmişiniz ile beraber Creentech İnsan Kaynakları departmanına İlan Başvuru Formumuzu doldurarak iletebilirsiniz.

Ayrıca, şirketimizdeki açık pozisyonları ve iş ilanlarımızı Kariyer.net üzerinden de takip edebilirsiniz.

CV Formu


İstanbul Ofisi

Genel Müdürlük
Adres: Levent Mahallesi, Hardal Sokak No:4 34330 İçLevent - Besiktaş - İSTANBUL

Telefon: +90 212 284 85 45
Faks: +90 212 284 84 95

E-Posta: info@creentech.com.tr
helpdesk@creentech.com.tr

Anadolu Yakası Ofisi
Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah.Balkan Cad. No:47 Casper Plaza Zemin Kat D:3 Ümraniye - İSTANBUL

Telefon: +90 216 528 14 71
Faks: +90 216 528 14 99

Ankara Ofisi

Creentech, Ankara’daki sektörel gelişmeleri yakından takip ederek yatırımlarını geliştirmiş ve tüm imkanlarıyla müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Söğütözü Mahallesi, Söğütözü Cd. Koç Kuleleri No:3 Kat:15-16,  06510 Çankaya - ANKARA

Telefon: +90 312 503 06 32

 

Erbil Ofisi

Irak, Creentech’in 2015 yılından beri aktif olduğu önemli bir pazardır.

Gerek kamu kurum ve kuruluşlarının ihaleleri, gerekse toplu alımlar ve diğer resmi kuruluşlarla olan ilişkiler büyük önemle takip edilmektedir.

Bütün bunlara ilave olarak Irak’ın değişen ticari yapısına uygun şekilde özel sektör şirketleri ile de farklı ürün gruplarında ticaret yapılmaktadır. Son kullanıcı, altyapı, güvenlik vb. konularda da faaliyetlerini sürdürmektedir.